שלום רב וברוכים הבאים, שמי ירון ואני עוסק בכתיבה עבור בלוגים ואתרי אינטרנט בעברית ובאנגלית במגוון תחומים בישראל בדגש על תחומי הנדלן, עיצוב וצרכנות.

בלוג זה הוקם מתוך הרצון שלי להביא לגולשים בישראל זווית ראייה מעט שונה – כזאת שבה התוכן מובא מתוך הסתכלות ייחודית ומעניינת על הדברים – כזאת שלא תמצאו באתרים אחרים.

התכנים שמובאים לכם באתר נכתבים באופן קבוע על ידי ועל ידי גולשים – ממש כמוכם שמעוניינים לנצל את הפלטפורמה על מנת לשתף ברעיונות, טיפים ודעות בלתי תלויים בנושאים שעל סדר היום.

מדוע הקמתי את הבלוג?

כאדם שאוהב לחקור ולגלות, מצאתי שהדרך הטובה לעשות זאת היא לשתף אנשים נוספים בעלי תחומי עניין דומים. בעבר (וגם היום אם כי בתדירות נמוכה יותר) נהגתי לכתוב בנושאים שונים בבלוגים שיתופיים ברשת, כתבות שזכו באלפי צפיות ועשרות תגובות כשחלקן הגיעו לרשימת הכתבות הנקראות ביותר. עם השנים הבנתי שאפשר לעשות זאת טוב יותר ובמקום לעבוד בשביל מישהו אחר, מדוע שלא אכתוב עבורי בבלוג ייעודי שמוקדש אך ורק לנושאים שמעניינים אותי.

לשיטה זאת יתרונות רבים: 1. אף אחד לא מגביל אתכם באיזה נושא לכתוב. 2. בבלוגים שיתופיים נעשים מדי פעם שינויים ושדרוגים אשר לא יכולים להבטיח לכם שהכתבות שלכם ימשיכו להתפרסם ובטח שלא להבטיח לכם חשיפה. 3. בלוג אישי היא דרך מצוינת להרוויח כסף ממה שאתם אוהבים.

יש לי הצעה בשבילכם

אוהבים לכתוב? רוצים לנצל את הבמה על מנת להביע דעה, רעיון או טיפ? אני מזמין אתכם להצטרף אלי. אם אתם חושבים שיש לכם טור ייחודי בנושאים שיכולים לעניין את כלל הגולשים, שלחו אותו אלי ואני אפרסם אותו באתר (אני לא יכול להתחייב שכל הטורים יפורסמו מאחר שהם צריכים להיות תואמים את רוח האתר ולספק ערך לגולשים).

בנוסף, אני רוצה להציע לכם בונוס ללא התחייבות ובחינם! מלאו את הפרטים ותקבלו גישה אל מגוון מדריכים שיסבירו לכם כיצד תוכלו גם אתם לבנות בלוג משלכם כבר היום ובתוך זמן קצר.

במדריכים אני מסביר כיצד לבנות אתר, איך לכתוב תוכן שיעניין אתכם ואת הגולשים, כיצד ניתן להרוויח כסף מהבלוג שלכם ובונוס נוסף לזמן מוגבל – אפשרות להוריד בחינם את תבנית האתר שבה אני משתמש.

יש לכם שאלות נוספות או רעיונות? אשמח לשמוע על כך. כתבו אלי ואחזור אליכם במהרה.

סגור